belka z lotk 2

W odniesieniu do pkt. 3.4. Regulaminu Polskiej Ligi Badmintona Komisja Ligi zezwoliła na uzupełnienie szerokich składów ekstraklasy o nowych (nie będących w szerokich składach) zawodników spełniających warunki:


- wpis "D" w ewidencji zawodników,
- kategoria wiekowa starsza niż młodzik,(dotyczy zawodników, którzy przeszli z kategorii młodzików do juniora młodszego)
- przynależność do danego klubu ekstraklasy albo zgoda macierzystego klubu na grę zawodnika w danej drużynie ekstraklasy,
- opłata 100 zł za każdego zawodnika.

Zgłoszenia zawodników (numer rejestracyjny, imię, nazwisko, drużyna) do szerokich składów z ewentualnie wymaganymi zgodami należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpłatami na konto PZBad do środy 10 stycznia 2018 tak, aby w czwartek 11 stycznia przed czwartą rundą można było opublikować uzupełnienie.

loading...