belka z lotk 2

Komisja Regulaminowa informuje, że w związku ze straconą podczas MPJM szansą na bezpośrednie omówienie różnorakich spraw regulaminowych PZBad, Komisja od obecnej chwili może tylko przyjmować pojedyncze wnioski od zainteresowanych. W tym również i tych, którzy jednak byli obecni 12.05.2018 r. w Tarnowie Podgórnym.  

Komisja informuje, że prace nad konkretnymi sprawami zapisywanymi w projekcie Regulaminu Sportowego toczyć się będą sukcesywnie. Jeśli zatem określone kwestie i punkty Regulaminu zostaną już przez Komisję załatwione, to wpływające po tym czasie wnioski dotyczące tych kwestii mogą nie zostać wzięte pod uwagę na kolejnym etapie prac. Przesłanie wniosków w terminie do 25.05.2018 da szanse rozpatrzenia kaźdego z nich. Otrzymanie przez Komisję wniosków po tym terminie, stwarza ryzyko niemożności wzięcia pod uwagę takiego wniosku z powodu wyżej opisanego. 

      

Komisja prosi też, by, zapis każdego wniosku bezwzględnie był utworzony zgodnie z następującym porządkiem:

A. Sprawa do ustalenia - zdefiniowanie i opis.

B. Uzasadnienie - co dobrego to rozwiązanie wniesie (w tym też lub/i: co złego usunie) do badmintona polskiego oraz/albo do samej klarowności odczytu Regulaminu.

C. Oddziaływanie - opis tego, jak wprowadzenie takiej regulacji wpłynie na działania w innych sferach działalności polskiego badmintona oraz na zapisy w innych punktach Regulaminu.

D. Punkt w Regulaminie, w którym ma nastąpić zapis danej regulacji wraz z propozycją konkretnego sformułowania.

 

Wnioski nie zawierające  treści w każdym z powyższych 4 punktów nie będą bowiem przez Komisję traktowane poważnie. 

Wnioski prosimy przesyłać na adres mailowy Koordynatora Prac Komisji  - Marka Krawczyka - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

loading...