BELKA                            

Drużynowe Mistrzostwa Polski

1. 1973/1974:

  1. Unia Głubczyce
  2. Gwardzista Wrocław
  3. Rakieta Łódź
  4. Orzeł Bydgoszcz
  5. Olimpia Wrocław
  6. Olimpia 2 Wrocław
  7. Stal FSO Warszawa
  8. Piwosz Olsztyn

2. 1974/1975:

  1. Unia Głubczyce
  2. Stal FSO Warszawa
  3. Olimpia Wrocław
  4. Piast Łódź
  5. Gwardzista Wrocław
  6. Rakieta Łódź
  7. Apollo Kraków
  8. Orzeł Bydgoszcz

3. 1975/1976:

  1. Unia Głubczyce
  2. Olimpia Wrocław
  3. Stal FSO Warszawa
  4. Gwardzista Wrocław
  5. Vigoprim Łódź
  6. Unia Bieruń Stary
  7. Rakieta Łódź
  8. Cracovia Kraków
  9. Merkury Bydgoszcz
  10. Bolesław Bukowno
  11. Piwosz Olsztyn
  12. Mors Gdynia

4. 1976/1977:

  1. Unia Głubczyce
  2. AZS AWF Wrocław
  3. Stal FSO Warszawa
  4. Vigoprim Łódź
  5. Gwardzista Wrocław
  6. Unia Bieruń Stary
  7. Rakieta Łódź
  8. Merkury Bydgoszcz
  9. Start Gdynia
  10. Apollo Kraków
  11. Bolesław Bukowno
  12. Helios Olsztyn

5. 1977/1978:

  1. Polonia Głubczyce
  2. AZS AWF Wrocław
  3. Unia Bieruń Stary
  4. Metalowiec Łódź
  5. Start Gdynia
  6. Len Żyrardów
  7. Stal FSO Warszawa
  8. Apollo Kraków
  9. Bolesław Bukowno
  10. Rakieta Łódź
  11. Turysta Ursus
  12. Warmia Olsztyn
  13. Wicher Bydgoszcz
  14. Chemik Oświęcim
  15. Warta Gorzów Wlkp.
  16. Gwardzista Wrocław

6. 1978/1979:

  1. Polonia Głubczyce
  2. AZS AWF Wrocław
  3. Unia Bieruń Stary
  4. Start Gdynia
  5. Bolesław Bukowno
  6. Turysta Ursus
  7. Warmia Olsztyn
  8. Stal FSO Warszawa
  9. Apollo Kraków
  10. Budowlani Bydgoszcz
  11. Len Żyrardów
  12. Kazel Koszalin
  13. Stal Brzezinka
  14. Chemik Oświęcim
  15. Metalowiec Łódź
  16. Rakieta Łódź

7. 1979/1980:

  1. Technik Głubczyce
  2. AZS AWF Wrocław
  3. Unia Bieruń Stary
  4. Bolesław Bukowno
  5. Turysta Ursus
  6. Start Gdynia
  7. Apollo Kraków
  8. Warmia Olsztyn
  9. Polonez Warszawa
  10. Len Żyrardów
  11. Polam Mysłowice
  12. Budowlani Bydgoszcz
  13. Metale Kęty
  14. Warta Gorzów Wlkp.
  15. Kazel Koszalin
  16. Budowlani Bytom

8. 1980/1981:

  1. Technik Głubczyce
  2. Unia Bieruń Stary
  3. AZS AWF Wrocław
  4. Bolesław Bukowno
  5. Turysta Ursus
  6. Start Gdynia
  7. Len Żyrardów
  8. Warmia Olsztyn
  9. Polonez Warszawa
  10. Apollo Kraków
  11. Polam Mysłowice
  12. Metale Kęty
  13. AZS UG Gdańsk
  14. Motus Koszalin
  15. Budowlani Bydgoszcz
  16. Sygnał Lublin

9. 1981/1982:

  1. Technik Głubczyce
  2. AZS AWF Wrocław
  3. Unia Bieruń Stary
  4. Bolesław Bukowno
  5. Polonez Warszawa
  6. AZS UG Gdańsk
  7. Start Gdynia
  8. Żyrardowianka Żyrardów
  9. Ursus Warszawa
  10. Wilga Garwolin
  11. Stal Nowa Dęba
  12. Metalowiec Łódź
  13. Motus Koszalin
  14. Warmia Olsztyn
  15. Sygnał Lublin
  16. Metale Kęty

10. 1982/1983:

  1. Technik Głubczyce
  2. Polonez Warszawa
  3. Start Gdynia
  4. AZS Gdańsk
  5. AZS AWF Wrocław
  6. Motus Koszalin
  7. Ursus Warszawa
  8. Wilga Garwolin
  9. Żyrardowianka Żyrardów
  10. Warmia Olsztyn
  11. Bolesław Bukowno
  12. Kolejarz Katowice
  13. Stal Nowa Dęba
  14. AZS Radom
  15. Metalowiec Łódź
  16. Unia Bieruń Stary

11. 1983/1984:

  1. Technik Głubczyce
  2. AZS Gdańsk
  3. Polonez Warszawa
  4. Start Gdynia
  5. AZS AWF Wrocław
  6. Wilga Garwolin
  7. Motus Koszalin
  8. Ursus Warszawa
  9. Żyrardowianka Żyrardów
  10. AZS Radom
  11. Kolejarz Katowice
  12. Warmia Olsztyn
  13. Stal Nowa Dęba
  14. Zryw Opole
  15. Piast Poznań
  16. Bolesław Bukowno

12. 1984/1985:

  1. Technik Głubczyce
  2. Kolejarz Katowice
  3. Start Gdynia
  4. AZS Gdańsk
  5. Wilga Garwolin
  6. Unia Bieruń Stary
  7. Stal Nowa Dęba
  8. AZS Radom
  9. Polonez Warszawa
  10. Żyrardowianka Żyrardów
  11. AZS AWF Wrocław
  12. Ursus Warszawa
  13. Motus Koszalin
  14. Warmia Olsztyn
  15. Piast Poznań
  16. AZS UW Warszawa
  17. Zryw Opole

13. 1985/1986:

  1. Technik Głubczyce
  2. Start Gdynia
  3. Unia Bieruń Stary
  4. Stal Nowa Dęba
  5. MDK Płock
  6. Kolejarz Katowice
  7. AZS Gdańsk
  8. Bolesław Bukowno
  9. Warmia Olsztyn
  10. Polonez Warszawa
  11. AZS AWF Wrocław
  12. Motus Koszalin
  13. Ursus Warszawa
  14. Żyrardowianka Żyrardów
  15. AZS Radom
  16. Wilga Garwolin
  17. Piast Poznań

14. 1986/1987:

  1. Technik Głubczyce
  2. MDK Płock
  3. Bolesław Bukowno
  4. Polonez Warszawa
  5. AZS Radom
  6. Motus Koszalin
  7. Kolejarz Katowice
  8. Warmia Olsztyn
  9. Unia Bieruń Stary
  10. Grunwald Choszczno
  11. Żyrardowianka Żyrardów
  12. AZS AWF Wrocław
  13. AZS Gdańsk
  14. Ursus Warszawa
  15. Stal Nowa Dęba
  16. AZS UŚ Katowice
  17. Start Gdynia

15. 1987/1988:

  1. Polonez Warszawa
  2. Technik Głubczyce
  3. Stal Płock
  4. Bolesław Bukowno
  5. Motus Koszalin
  6. AZS UW Warszawa
  7. Kolejarz Katowice
  8. AZS Radom
  9. KKW Kraków
  10. AZS Gdańsk
  11. Ursus Warszawa
  12. Grunwald Choszczno
  13. Warmia Olsztyn
  14. Żyrardowianka Żyrardów
  15. Stal Nowa Dęba
  16. AZS Katowice
  17. AZS AWF Wrocław

16. 1988/1989:

  1. Technik Głubczyce
  2. Stal Płock
  3. AZS UW Warszawa
  4. Polonez Warszawa
  5. Bolesław Bukowno
  6. Motus Koszalin
  7. KKW Kraków
  8. Wilga Garwolin
  9. Kolejarz Katowice
  10. Ursus Warszawa
  11. Stal Nowa Dęba
  12. Warmia Olsztyn
  13. AZS Gdańsk
  14. AZS Radom
  15. Grunwald Choszczno
  16. Żyrardowianka Żyrardów
  17. Unia Bieruń Stary

17. 1989/1990:

  1. Technik Głubczyce
  2. Polonez Warszawa
  3. Stal Płock
  4. Motus Koszalin
  5. Wilga Garwolin
  6. AZS UW Warszawa
  7. Warmia Olsztyn
  8. Zremb Solec Kuj.
  9. Ruch Radzionków
  10. AZS PŁ Łódź
  11. KKW Kraków
  12. Ursus Warszawa
  13. AZS Radom
  14. Stal Nowa Dęba
  15. Sygnał Lublin
  16. Kolejarz Katowice
  17. Bolesław Bukowno

18. 1990/1991:

  1. Technik Głubczyce
  2. Motus Koszalin
  3. Stal Płock
  4. AZS UW Warszawa
  5. Wilga Garwolin
  6. AZS AGH Kraków
  7. Polonez Warszawa
  8. Ruch Radzionków
  9. Warmia Olsztyn
  10. Warta Gorzów Wlkp.
  11. AZS PŁ Łódź
  12. Zremb Solec Kuj.

19. 1991/1992:

  1. Technik Głubczyce
  2. Stal Płock
  3. Motus Koszalin
  4. AZS UW Warszawa
  5. Polonez Warszawa
  6. Wilga Garwolin
  7. AZS AGH Kraków
  8. Warmia Olsztyn
  9. Polambad Suwałki
  10. Warta Gorzów Wlkp.
  11. AZS Katowice
  12. Ruch Radzionków

20. 1992/1993:

  1. Polonez Warszawa
  2. Technik Głubczyce
  3. Zelmer Rzeszów
  4. Stal Płock
  5. SKB Suwałki
  6. Piast Słupsk
  7. Wilga Garwolin
  8. AZS UW Warszawa
  9. Motus Koszalin
  10. AZS AGH Kraków
  11. Warmia Olsztyn
  12. Warta Gorzów Wlkp.

21. 1993/1994:

  1. Technik Głubczyce
  2. Polonez Warszawa
  3. SKB Suwałki
  4. Stal Płock
  5. AZS AGH Kraków
  6. Ruch Piotrków Tryb.
  7. Piast Słupsk
  8. Wilga Garwolin
  9. Motus Koszalin
  10. Zelmer Rzeszów
  11. Stal Nowa Dęba
  12. AZS Warszawa

22. 1994/1995:

  1. Technik Głubczyce
  2. Polonez Warszawa
  3. AZS AGH Kraków
  4. Stal Płock
  5. Ruch Piotrków Tryb.
  6. SKB Suwałki
  7. Zelmer Rzeszów
  8. Piast Słupsk
  9. Wilga Garwolin
  10. Kolejarz Częstochowa
  11. Warmia Olsztyn
  12. Motus Koszalin

23. 1995/1996:

  1. Technik Głubczyce
  2. Ruch Piotrków Tryb.
  3. Stal Płock
  4. SKB Suwałki
  5. AZS AGH Kraków
  6. Piast Słupsk
  7. Kolejarz Częstochowa
  8. Wilga Garwolin
  9. Zelmer Rzeszów
  10. Stal Nowa Dęba
  11. Zremb Solec Kuj.
  12. Polonez Warszawa

24. 1996/1997:

  1. Technik Głubczyce
  2. Bizon Płock
  3. Ruch Piotrków Tryb.
  4. Warmia Olsztyn
  5. SKB Suwałki
  6. Zelmer Rzeszów
  7. Piast Słupsk
  8. Wilga Garwolin
  9. Kolejarz Częstochowa
  10. AZS AGH Kraków
  11. Stal Nowa Dęba
  12. AZS PŚ Gliwice

25. 1997/1998:

  1. SKB Suwałki
  2. AZS Kraków
  3. Technik Głubczyce
  4. Ruch Piotrków Tryb.
  5. Piast-B Słupsk
  6. Bizon Płock
  7. Warmia Olsztyn
  8. Kolejarz Częstochowa
  9. Wilga Garwolin
  10. Zremb Solec Kuj.
  11. Armatura Kraków
  12. Zelmer Rzeszów

26. 1998/1999:

  1. SKB Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. Piast-B Słupsk
  4. AZS Kraków
  5. Warmia Olsztyn
  6. Kolejarz Częstochowa
  7. Bizon Płock
  8. Ruch Piotrków Tryb.
  9. Ołobok Ostrów Wlkp.
  10. Jutrzenka Choszczno
  11. Orlicz Suchedniów
  12. Wilga Garwolin
  13. Stal Nowa Dęba
  14. Zremb Solec Kuj.
  15. Armatura Kraków

27. 1999/2000:

  1. Technik Głubczyce
  2. SKB LITPOL-POLAM Suwałki
  3. Piast-B Słupsk
  4. Ołobok Ostrów Wlkp.
  5. AZS Kraków
  6. Warmia Olsztyn
  7. Kolejarz Częstochowa
  8. Jutrzenka Choszczno
  9. Orlicz Suchedniów
  10. AZS Środowisko Warszawa
  11. Chojnik Jelenia Góra
  12. Ruch Piotrków Tryb.
  13. Stal Nowa Dęba
  14. Bizon Płock
  15. Wilga Garwolin

28. 2000/2001:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. Piast-B Słupsk
  4. AZS Kraków
  5. Orlicz Suchedniów
  6. Warmia Olsztyn
  7. Ołobok Ostrów Wlkp.
  8. AZS Środowisko Warszawa
  9. Hubal Białystok
  10. Bizon Płock
  11. Ruch Piotrków Tryb.
  12. OŚAZS Kielce
  13. Stal Nowa Dęba
  14. Chojnik Jelenia Góra
  15. Jutrzenka Choszczno

29. 2001/2002:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. Hubal Białystok
  4. Piast-B Słupsk
  5. Orlicz Suchedniów
  6. AZS Kraków
  7. Bizon Płock
  8. Warmia Olsztyn
  9. Ruch Piotrków Tryb.
  10. AZSOŚ Łódź
  11. OŚAZS Kielce
  12. AZSPK Koszalin
  13. MKS Garwolin
  14. Stal Nowa Dęba
  15. MMKS Kędzierzyn-Koźle
  16. AZS Środowisko Warszawa

30. 2002/2003:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. Hubal Białystok
  4. Ruch Piotrków Tryb.
  5. AZS Kraków
  6. Piast-B Słupsk
  7. Orlicz Suchedniów
  8. AZSOŚ Łódź
  9. Warmia Olsztyn
  10. Masovia Płock
  11. PTS Puszczykowo
  12. AZSUW Warszawa
  13. Stal Nowa Dęba
  14. SKB 2 Suwałki
  15. Sparta Złotów

31. 2003/2004:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Hubal Białystok
  3. Piast-B Słupsk
  4. Technik Głubczyce
  5. AZS Kraków
  6. Masovia Płock
  7. Stal Nowa Dęba
  8. PTS Puszczykowo
  9. MKS Garwolin
  10. SKB 2 BIALKOR Suwałki
  11. Orlicz Suchedniów

32. 2004/2005:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. AZS Kraków
  4. Piast-B Słupsk
  5. Hubal Białystok
  6. Masovia Płock
  7. Orlicz Suchedniów
  8. OŚAZS Kielce
  9. Stal Nowa Dęba
  10. SKB 2 BIALKOR Suwałki
  11. AZSOŚ Łódź

33. 2005/2006:

  1. AZS Kraków
  2. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  3. Technik Głubczyce
  4. Piast-B Słupsk
  5. OŚAZS Kielce
  6. Hubal Białystok
  7. asovia Płock
  8. Stal Nowa Dęba
  9. Warmia Olsztyn
  10. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  11. SKB 2 BIALKOR Suwałki
  12. Orlicz Suchedniów
  13. Wesoła Warszawa
  14. Unia Bieruń

34. 2006/2007:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. AZSUWM Olsztyn
  4. Piast Słupsk
  5. AZSAGH Kraków
  6. OŚAZS Kielce
  7. Hubal Białystok
  8. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  9. Tramp Orneta
  10. Stal Nowa Dęba
  11. Masovia Płock
  12. RKB Rzeszów

35. 2007/2008:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Technik Głubczyce
  3. Hubal Białystok
  4. AZSAGH Kraków
  5. Piast Słupsk
  6. AZSUWM Olsztyn
  7. Badminton Choroszcz
  8. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  9. Masovia Płock
  10. Tramp Orneta
  11. Stal Nowa Dęba
  12. Orlicz Suchedniów

36. 2008/2009:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. Hubal Białystok
  3. Technik Głubczyce
  4. Badminton Choroszcz
  5. AZSAGH Kraków
  6. Piast Słupsk
  7. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  8. Walter Rzeszów
  9. AZSUWM Olsztyn
  10. Masovia Płock
  11. Stal Nowa Dęba
  12. Wesoła Warszawa

37. 2009/2010:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  3. Hubal Białystok
  4. Technik Głubczyce
  5. Badminton Choroszcz
  6. AZSAGH Kraków
  7. Piast Słupsk
  8. AZSUWM Olsztyn
  9. Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
  10. Masovia Płock
  11. Stal Nowa Dęba
  12. Walter Rzeszów

38. 2010/2011:

  1. Technik Głubczyce
  2. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  3. Hubal Białystok
  4. Badminton Choroszcz
  5. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle
  6. Piast Słupsk
  7. AZSAGH Kraków
  8. AZSUWM Olsztyn

39. 2011/2012:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. LKS Technik Głubczyce
  3. UKS Hubal Białystok
  4. LUKS Badminton Choroszcz
  5. AZS AGH Kraków
  6. BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
  7. SKB Piast Słupsk

40. 2012/2013:

  1. UKS Hubal Białystok
  2. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  3. AZS AGH Kraków
  4. AZSUWM Olsztyn
  5. BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa

41. 2013/2014:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. UKS Hubal Białystok
  3. AZS AGH Kraków
  4. MLKS Solec Kuj.
  5. BKS Kolejarz Przemysłówka Częstochowa
  6. AZSUWM Olsztyn
  7. UKS Kiko Zamość
  8. UKS Plesbad Pszczyna

42. 2014/2015:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. UKS Hubal Białystok
  3. AZS AGH Kraków
  4. AZSUWM Olsztyn
  5. UKS Kiko Zamość

43. 2015/2016:

  1. SKB LITPOL-MALOW Suwałki
  2. UKS Hubal Białystok
  3. AZS AGH Kraków
  4. AZSUWM Olsztyn
  5. Stal Nowa Dęba

 

 

loading...