BELKA                            

Trenerzy klasy mistrzowskiej

  1. Stelter Marian

Trenerzy klasy pierwszej

  1. Borek Ryszard
  2. Englander Krzysztof
  3. Hankiewicz Jacek
  4. Haracz Bożena
  5. Hodur Krzysztof
  6. Jagodziński Leszek
  7.  Lenkiewicz Paweł
  8. Nawara Henryk
  9. Szuliński Jerzy
  10. Ziętkowski Dominik
Trenerzy klasy drugiej

 

  1. Augustyn Kamila
  2. Bogacewicz Bogusław
  3. Brzozowski Tadeusz
  4. Buza Dariusz
  5. Cerazy Wiesław
  6. Cwalina Adam
  7. Czapliński Marek
  8. Czekan Dariusz
  9. Danielak Dorota
  10. Dąbczyńska Aleksandra
  11. Dąbkowski Maciej
  12. Dernoga Marcin
  13. Dołhan Jerzy
  14. Garbacka Katarzyna
  15. Gorzelany Zbigniew
  16. Grzegorzewska Julita
  17. Grzegorzewski Waldemar
  18. Guzewicz Mirosław
  19. Hawel Karol
  20. Hawel Rafał
  21. Jagodziński Jacek
  22. Janecki Andrzej
  23.  Janiaczyk Małgorzata
  24. Jarocka-Burniewicz Ewa
  25. Jaworek Magdalena
  26. Kasprów Rafał
  27. Klej Andrzej
  28. Kowalczyk Robert
  29. Kowalski Andrzej
  30. Krasiński Zbigniew
  31. Krasowska Katarzyna
  32. Krawiec Przemysław
  33. Majerska Małgorzata
  34. Majorowa Klaudia
  35. Maślanka Krzysztof
  36. Moździoch Sławomir
  37. Muszyński Tomasz
  38. Niedźwiedzki Jacek
  39. Onichimiuk Urszula
  40. Pawlukiewicz Stafan
  41. Pietruszyński Marian
  42. Polaczek Beata
  43. Rachniak Andrzej
  44. Rachwał Andrzej
  45. Rosiak Andrzej
  46. Rutkowski Grzegorz
  47. Saldat Jerzy
  48. Serwetnicki Zbigniew
  49. Sobolewska Teresa
  50. Sroka Małgorzata
  51. Szkudlarczyk Wojciech
  52. Szrajda Agnieszka
  53. Szuliński Jerzy jr
  54. Szymańska Anna
  55. Świdnicka Joanna
  56. Świergoń Andrzej
  57. Zakrzewski Michał
  58. Załęski Adam
  59. Zięba Dariusz
  60. Ziętkowski Dominik
  61. Zioło Tomasz

Instruktorzy

  1. Adamczyk Mirosław
  2. Aleksandrowicz Bogumiła
  3. Aleksandrowicz Robert
  4. Bąk Rafał
  5. Bieleniewicz Adam 
  6. Bienia Mariusz
  7. Bies Beata
  8. Borek-Chudek Dorota
  9. Brzezińska Karolina
  10. Bunio Adam
  11. Chudek Marcin
  12. Cimosz Adam
  13. Ciok Adam
  14. Cofała Jan
  15. Cygan Dominika
  16. Czachor Mateusz
  17. Dąbrowska Maria
  18. Derczyński Michał
  19. Długosz Andrzej
  20. Drąg Leszek
  21. Dubiel Katarzyna
  22. Dulak Anna
  23. Duszczyk Jacek
  24. Fabiszewski Grzegorz
  25. Ferfecki Ryszard
  26. Flis Marlena
  27. Fraś Robert
  28. Gabryjelski Leszek
  29. Gaca Barbara
  30. Gajewski Andrzej
  31. Gasik Leszek
  32. Gawrońska-Popa Dorota
  33. Głębocka Joanna
  34. Głębocki Janusz
  35. Goldwasser Emilia
  36. Goldwasser Zbigniew  
  37. Gorzoch Stanisław
  38. Górska Iwona
  39. Grenda Rafał
  40. Gruszczyński Marcin
  41. Grzejdak Dorota
  42. Grzesiak Adam
  43. Gumienny Mariusz
  44. Guzewicz Mirosław
  45. Gwiazdowska Dorota
  46. Hetmański Sławomir
  47. Iwaszek Paweł
  48. Jackowski Tomasz
  49. Janaszek Jakub
  50. Janik Dariusz
  51. Jarocka-Buniewicz Ewa
  52. Jarocki Paweł
  53. Jaworska Katarzyna
  54. Jezierski Janusz
  55. Kabata Piotr
  56. Kacprzak Maciej
  57. Kacprzak Włodzimierz
  58. Kalinowski Paweł
  59. Kamiński Łukasz 
  60. Kamiński Tomasz
  61. Karchut Beata
  62. Karkówko Robert
  63. Karkut Mirosław
  64. Karnasiewicz Robert
  65. Kazimierczak Marek
  66. Knysak Justyna
  67. Kołodziej Dariusz
  68. Kołodziej Zygmunt
  69. Koniuch Olga
  70. Korczyński Robert
  71. Kordek Tomasz
  72. Kossakowska Marzena
  73. Kostka Szymon
  74. Kosz Bogdan
  75. Koterba Piotr
  76. Krupa Marian
  77. Krysiak Bogdan
  78. Krynicki Waldemar
  79. Kubik Monika
  80. Kudela Marek
  81. Bartosz Kukurowski
  82. Lachowski Waldemar
  83. Lenartowicz Marek
  84. Lesiuk Ewa
  85. Lipski Tomasz
  86. Łogosz Michał
  87. Makarewicz Tomasz
  88. Malec Rafał
  89. Malik Piotr
  90. Mateusiak Robert
  91. Matula Hubert
  92. Matula Magdalena
  93. Michalik Krzysztof
  94. Mikołajczak Mateusz
  95. Morawski Jakub
  96. Mróz Maciej
  97. Narel Anna
  98. Niewoliński Paweł
  99. Nowak Robert
  100. Ociepa Marcin
  101. Okupniak Magdalena
  102. Opatrzyk Dariusz
  103. Orzechowicz Krzysztof
  104. Orzęcki Łukasz
  105. Palikij Wojciech
  106. Pamięta Piotr
  107. Pantoła Robert
  108. Pączek Hubert 
  109. Piekarz Dariusz
  110. Piekarz Małgorzata
  111. Pietrasik Michał
  112. Piotrowska Ewa
  113. Piskorz Katarzyna
  114. Plata Monika
  115. Pławecki Damian
  116. Pocztowiak Maria
  117. Pocztowiak Maria
  118. Podgórski Marek
  119. Polewka Beata
  120. Poszelężny Wojciech
  121. Pyć Tomasz
  122. Rachwał Dariusz
  123. Rakowicz Mariusz
  124. Rembiszewski Wojciech
  125. Rogalski Michał
  126. Rosa Marek
  127. Rudziński Janusz
  128. Rybicki Jerzy
  129. Sabramowicz Dariusz
  130. Saczuk Andrzej
  131. Sado Sebastian 
  132. Sagun Jan
  133. Siępak Zbigniew
  134. Skrzek Piotr
  135. Skrzek Rafał
  136. Słomka Adam
  137. Sobolewski Adam
  138. Sokołowski Jacek
  139. Sowiński Jakub
  140. Stańko Dariusz
  141. Stańko Wojciech
  142. Stebnicki Michał
  143. Suchanek Piotr
  144. Surowiec Piotr
  145. Suwała Jarosław
  146. Szczeblewska Karolina
  147. Szcześniewski Marek
  148. Szwabczyński Czesław
  149. Świerczyńska Marzena
  150. Świergoń Andrzej
  151. Wacha Przemysław
  152. Wachowska Sonia
  153. Wasik Piotr
  154. Wasilewski Cezary
  155. Wiktor Dominik
  156. Wilkiewicz Jerzy
  157. Wiśniowski Antoni
  158. Włodarczyk Zdzisław
  159. Wojciechowska Marta
  160. Wojniak Daniel
  161. Wójcik Mariusz
  162. Wróblewski Andrzej
  163. Wróblewski Janusz
  164. Wszeborowski Adam
  165. Zając Andrzej
  166. Zająć Renata
  167. Zielińska Zuzanna
  168. Zięba Nadieżda
  169. Zimniewska Oliwia
  170. Żebrowski Zbigniew
  171. Szydłowski Mateusz
  172. Nogal Mariusz
 

 

 

 

 

 

loading...